יום רביעי, 14 באוקטובר 2015

תגובה ובקשה לקיום דיון ולחקירתו של עו"ד אופיר לב על תצהירו

בבית משפט השלום                                                                                                              ת"ת 34283-03-15
בפתח תקווה                                                                                        
                                                                                                        בפני          כבוד השופטת איילת הרץ- טופז- אחיעזר


המבקשת:     כלי תקשורת בע"מ
( התובעת)    
      מרח' שפע טל 6, תל – אביב 67013
            טל': 077-7060058,  פקס: 077-7060059

                         - נ  ג  ד  -

                                          עו"ד אופיר לב
                                          מרח' הרב קוק 80 הרצליה

          ובעניין:         בת אל אדרי
  (הנתבע)        ע"י ב"כ עוה"ד אופיר לב
                       מרח' הרב קוק 80, הרצליה
                      טל:09-7415737, פקס:09-7446661
תגובה ובקשה לקיום דיון ולחקירתו של עו"ד לב על תצהירו

בית המשפט הנכבד מתבקש לעיין מחומרים הצורמים המתגלים בין כתבי בי הדין וממילא בכדי למנוע השחתת הזמן לריק מבוקש לחקור את המצהיר בתגובתו של עו"ד לב על תצהירו, כדלקמן:
לאור חומרת הדברים ומכיוון שהתנהלותו של עו"ד אופיר לב צורמת לעין, בית המשפט הנכבד מתבקש שלא לעצום עיניים מול התנהלות כה חריגה בפניו.
1.              הכיצד יכול עו"ד אופיר לב לייצג נאמנה את מרשו, כאשר הוא עצמו הצהיר זמן קצר קודם לכן, כי : אין לי בכל מקרה כוונה לפעול כנגד איקיוטק".
מצ"ב מכתבו של עו"ד אופיר לב בנושא מסומן 1'
2.              עיון במכתבו של עו"ד לב מעורר תחושת אי נוחות ועיננו הרואות, כי עו"ד אופיר לב אינו בוחל במכירת לקוחותיו תמורת בצע כסף ותוך שיבוש הליכי משפט ופגיעה באמון במערכת המשפטית.
3.              כך, בשורה ארוכה ומטרידה של מכתבים מאת עו"ד אופיר לב עולה, כי בצע הכסף מעוור את עיניו וכי הוא אינו בוחל בהטעיה, רמאות, זיוף, בידוי ראיות ואף מכירת לקוחותיו לאור האינטרסים האישיים שלו, הנם דבר שבשגרה בהתנהלותו.

מצ"ב מקבץ מכתבים נוסף של עו"ד אופיר לב מסומן 2'

4.              אומנם, ועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין ולא בית המשפט היא הסמכות המתאימה ביותר לדון בענייני עבירות משמעת מהסוג בו נוקט עו"ד אופיר לב ועדיין,  כאשר ניכר כמו במקרה שלפנינו שעו"ד אופיר לב מתעלם מכללי האתיקה ואף מסרב להמתין להחלטות ועדת האתיקה כאמור בדין- אל לו לבית המשפט לעצום עיניים מול התנהלות כה צורמת.
5.              ייאמר ממילא, שכל טענותיו של עו"ד אופיר לב בתגובתו הינם אוסף כזבים שנועדו להכפיש את בא הכוח לשעבר של המבקשת (אשר בינתיים אף נגנזה נגדו חקירת המשטרה) וממילא בחקירה קצרה של עו"ד אופיר לב, בפני בית המשפט הנכבד עוד יחשף עוד, מעבר לקצה הקרחון שנחשף בינתיים.

6.              כך או כך, המבקשת מעוניינת לחקור את עו"ד אופיר לב על תצהירו וממילא מודיעה על כוונתה זמן את עו"ד אופיר לב להיחקר במסגרת המחלוקות בתיק עצמן.                                                                                    ____________________________
                                                                                                      כלי תקשורת בע"מ

     המבקשת

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה